Hakkımızda

Türkiye’nin en kapsamlı maaş sitesini yaratmak adına açılmış olan personelmaaslari.info sitemizde interaktif olarak mesleklerin maaşlarının 2021 ve sonrası için olan zamlı halleriyle birlikte görebilirsiniz.

Personelmaaslari.info, öğrenciler ve çalışma hayatına yeni başlayacak olan insanlar başta olmak üzere meslekler ve maaşlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkesi doğru ve ücretsiz bir şekilde bilgilendirme amacıyla kurulan interaktif maaş bilgi sitesidir.

Maaş bilgilendirme makalelerinde aynı zamanda mesleğin detayları, çalışma alanları ve maaşları etkileyen; kıdem, evlilik, çocuk, doğu tazminatı gibi tüm etkenler yer almaktadır.

Maaşlar sürekli olarak editörler ve en önemlisi de sizler tarafından güncellenmektedir. Aynı zamanda eğer sitemizde söz konusu olmuş bir meslek erbabı iseniz maaşlar konusunda gördüğünüz yanlışlıkları bildirerek kullanıcılara daha kaliteli hizmet vermemiz açısından bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Çünkü personelmaaslari.info kullanıcılarına uygun gördüğü noktalarda düzeltme hakkı tanımaktadır. Mesleklerin maaş bilgilerinin güncel olmaması durumunda o meslek erbabı kullanıcılarımız maaş düzeltme formu aracılığıyla bizler ile iletişime geçerek düzeltilmesi gereken konular hakkında yardımcı olabilirler.